רעפי חרס

לא פעם אנו נשאלים, באיזה רעפים כדאי להשתמש? ותשובתנו היא שללא ספק רעפי חרס הם הטובים והיעילים ביותר. רעפי חרס הם מוצר מעולה לפרויקט קירוי מוצלח ועמידים מכל חומר אחר.

פעמים רבות שמענו על פרויקטים שמתבצעים עם רעפיי בטון כאמצעי לחסוך קצת כסף. ניסיוננו רב השנים בתחום הרעפים לימדנו שחשיבה בצורה זו היא טעות מוחלטת שכן רעפי בטון לא יחזיקו מעמד זמן רב כמו רעפי חרס.

אמנם לרעפי בטון יש כמה נקודות משותפות עם רעפי חרס, אבל למה להתפשר על האיכות והעמידות שמביאים רעפי החרס לפרויקט הבנייה שלכם? חברת דוד צדקה בע"מ מספקת רק חומרי גלם משובחים עבור קבלני גגות תוך הקפדה על ייבוא רעפי חרס באיכות ובעמידות גבוהה ביותר עוד משעת הייצור ועמידה בתקני האיכות המחמירים ביותר.

הרעפים המיובאים על ידי חברת דוד צדקה בע"מ הינם רעפים באיכות בלתי מתפשרת ומסופקים לכל רחבי הארץ מאילת ועד ראש הנקרה.
לייעוץ והזמנת רעפים חייגו עכשיו: 0505-208-319

תהליכי ייצור הרעפים אותם מייבאת חברת דוד צדקה בע"מ מנוטרים בקפדנות ונבדקים באופן רציף במפעל וזאת כדי להבטיח שתקבלו את רעפי החרס הטובים והאיכותיים ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

רוב קבלני הגגות בוחרים לעבוד עם רעפי חרס וזאת בשל האיכות והעמידות המעולה של רעפי החרס על פני חומרי קירוי אחרים. רעף חרס מחזיק מעמד לאורך שנים ושומר על צבעו לאורך זמן רב, רעפי חרס מגיעים במגוון רחב ביותר של סגנונות, צורות וצבעים, דבר שללא ספק חסר ברעף בטון!

רעפי חרס עומדים במבחן הזמן.

החרס שימש לאורך הדורות כחומר קירוי אמין, ניתן לראות זאת במקומות רבים בעולם בהם רעפי החרס השתמרו בצורה מדהימה לאורך הזמן. יתרון נוסף קיים בייצור רעפים מחרס והוא שניתן לעצב אותם בצורות, גדלים, צבעים וסגנונות רבים ושונים בקלות רבה יחסית.

יתרונות נוספים של רעפי חרס על פני חומרי בניין אחרים

לרעפי חרס יש רקורד מוכח ביכולת לבודד מבנים ביעילות רבה. רעפי חרס יעזרו לשמור על חומו של המבנה במהלך החודשים הקרים ולשמור על מבנה קריר יותר בקיץ. הסיבה לכך היא מפני שחרס מבודד באופן טבעי את חום השמש, לכן רעפי חרס הם לרוב הבחירה המועדפת לקירוי גגות במיוחד במדינות שמזגן חם בחלק גדול מימי השנה.

יתרון גדול נוסף של רעפי חרס, במיוחד אלה עם פרופיל מוגבה, הוא שהם מאפשרים זרימת אוויר ובכך יוצרים סוג של כרית בידוד שנכלאת בין הרעפים לגג ובכך גדלה יכולת הבידוד של הגג כולו.

רעפי חרס עמידים במיוחד

מלבד היותם מוצר בעל חיים ארוכים וטבעי, רעפי חרס כמעט לא צריכים תחזוקה מלבד הצורך מעת לעת לפנות טחב ומשקעים אורגניים אחרים ולמרות שיש אנשים שאוהבים לנקות אותם בלחץ פעם או פעמיים בשנה, רבים אחרים אוהבים את המראה שהם מקבלים כשהם מתבלים עם הזמן.

שימוש ברעפי חרס איכותיים מבטיח עמידה בפני נזקים תרמיים מהקפאה והפשרה, רעפי חרס חסינים מפני אש, עובדה זו הפכה אותם לפופולריים מאוד בשימוש לקירוי גגות בתים ביישובים רבים מפני שבעמידותם הם מונעים התפשטות שריפות במקרה ופרצו (לא עלינו..)

רעפי חרס אטומים לחלוטין לסוגי ריקבון, עובש ונזקי מים הנוטים להרוס חומרי קירוי נחותים.

הרעפים המיובאים על ידי חברת דוד צדקה בע"מ הינם רעפים באיכות בלתי מתפשרת ומסופקים לכל רחבי הארץ מאילת ועד ראש הנקרה.

לייעוץ והזמנת רעפים חייגו עכשיו: 0505-208-319

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אולי יעניין אתכם:

כל הזכויות שמורות לדוד צדקה בע"מ 2024

נבנה על ידי: כ.ג שירותי מחשוב

הצהרת נגישות | מפת האתר

חזרה למעלה

דברו איתנו בוואטסאפ