רעפים לגג

עם יותר ממאה שנים של ביצועים מעולים בשטח ברחבי העולם, הרעפים שמייבאת חברת דוד צדקה בע"מ מספקים את הרקורד הארוך ביותר של ביצועים בהשוואה לחומרי קירוי אחרים.

העיצוב ההנדסי המודרני של הרעפים אותם מייבאת חברת דוד צדקה בע"מ מספק תכונת הזרמת מים ואוורור טבעיים המאפשרים לרעפים להיות כיסוי הגג העיקרי באקלים חם וקר. המשקל והחוזק הגבוהים מאפשרים לרעף לעמוד בעומסים הצפויים ובדרישות העיצוב של היום עבור כל אזורי האקלים.

להזמנת רעפים צרו קשר

דוד צדקה בע"מ

הרעפים אותם מספקת חברת דוד צדקה בע"מ זמינים במגוון צבעים וסגנונות צורות וגדלים. למעשה, עם התקדמות הטכנולוגיה והחידושים המודרניים, יצרני רעפי החרס יכולים לייצר רעפים שיתאימו לכל סגנון אדריכלי, מעיצוב ספרדי אותנטי וים תיכוני ועד עיצוב קולוניאליסטי, היסטורי או עכשווי. רעפי הגג יכולים להיות שטוחים או עגולים, להדמות לעץ או לחומרי קירוי בני מאות שנים. האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות.

לצפייה בקטלוג הרעפים

שמירה על צבעם

צבעי הרעפים עמידים במיוחד. רעפים עשויים לחוות דרגות שונות של ריכוך צבע לאחר חשיפה ממושכת לפגעי מזג האוויר ולאורך עשרות שנים. עם זאת, זה קורה במידה פחותה מאשר עם רוב חומרי הגג האחרים. חלק מיצרני הרעפים מבטיחים ללקוחותיהם עמידה גבוהה מבחינת דהיית הצבע למשך 50 שנה ואף יותר… הבטחה המעידה על שמירת יופיים לאורך זמן.

משקלם של הרעפים אף הוא חשוב, מכיוון שהוא מספק הגנה מתמשכת מבלי לפתח בעיות המצויות בחומרי קירוי אחרים. רוב הבתים הנבנים כיום חזקים מספיק כדי לתמוך במשקל של גג רעפים. ישנם גם דגמים של רעפים קלים (כגון רעפם מדגם TECHNICA-10 ) המוצעים לשימוש באזורים מסוימים בארץ ושהם אידיאליים עבור פרויקטים חדשים או החלפת הגג מחדש.

רעפי חרס עמידים במיוחד

עם התקנה נכונה רעפי החרס יכולים לסבול רוחות חזקות והם עמידים במיוחד בפני מזג אוויר קשה. מחקרים הראו שקירוי הגג באמצעות רעפים הוא אחת מכמה מערכות קירוי נבחרות אשר מוכחות כעמידות ברוחות מתמשכות וחזקות. רבים בוחרים לקרות את ביתם ברעפים לא רק בגלל עמידותם הרבה מפני פגעי מזג האוויר אלא גם בגלל קלות התחזוקה שלהם. הרבה יותר קל לתקן רעפים בודדים מתיקון חומרי קירוי אחרים.

גגות רעפים הם חסכוניים במידה מסוימת בשל תוחלת החיים הארוכה שלהם. ישנן עדויות שבארצות אסיה ואירופה, ישנם מבנים רבים שקורו עם רעפי חרס ונותרו שלמים, פונקציונליים ויפים במשך מאות שנים.

תחזוקה מינימלית

כל מערכות הקירוי דורשות תחזוקה מסוימת ובאזורים מסוימים ישנן בעיות מיוחדות האופייניות לאזורים אלו ללא קשר לסוג מערכת הקירוי. בתנאים רגילים, גגות רעפים דורשים תחזוקה מינימלית. עם רעפים, התחזוקה מוגבלת למרזבים, פתחי אוורור כמה רעפים שבורים וכדומה. עם מערכות קירוי אחרות, התחזוקה עשויה לכלול ציפוי, צביעה, ניקוי ו/או איטום רוב משטח הגג.

מידע נוסף על רעפי חרס ויתרונותיהם הרבים

 • מחסן רעפים ברחובות
  אנו מאמינים כי בחירת רעפים איכותיים היא השקעה משתלמת לאורך זמן. אנו מזמינים אתכם לקבל ייעוץ וסיוע בבחירת הרעפים המתאימים ביותר לצרכים שלכם. במחסן הרעפים של דוד צדקה בע"מ ניתן למצוא רעפים איכותיים ועמידים שיספקו הגנה מרבית וישדרגו את המראה של הבית. פורסם לאחרונה
 • מחסן רעפים
  דוד צדקה בע"מ השותף המהימן שלך לאספקת מגוון רחב של רעפים איכותיים לכל חלקי הארץ בכל הנוגע לרעפים בישראל, חברה אחת בולטת כחלוצה בענף – דוד צדקה בע"מ. עם מורשת עשירה ומחויבות לאספקת מוצרים ושירותים מהשורה הראשונה, הפכה חברת דוד צדקה בע"מ לאחת הוותיקות והמוערכות ביותר בשיווק רעפים בישראל. אחד המאפיינים הבולטים של חברת דוד… Read more: מחסן רעפים
 • רעפים לנגרי גגות
  בכל הנוגע לבניית גגות רעפים יציבים ואסתטיים, נגרי גגות צריכים רעפים אמינים ואיכותיים. בתחום החברות לאספקת רעפים, שם אחד בולט בשירות יוצא הדופן ובהיצע הרעפים המעולה שלו: חברת דוד צדקה בע"מ. משלוח רעפים בדרך לעוד לקוח מרוצה בחברת דוד צדקה בע"מ שביעות רצון הלקוחות היא מעל הכל. נגרי גגות מכל רחבי הארץ נהנים משירות יוצא… Read more: רעפים לנגרי גגות
 • רעפים לגג
  עם יותר ממאה שנים של ביצועים מעולים בשטח ברחבי העולם, הרעפים שמייבאת חברת דוד צדקה בע"מ מספקים את הרקורד הארוך ביותר של ביצועים בהשוואה לחומרי קירוי אחרים. העיצוב ההנדסי המודרני של הרעפים אותם מייבאת חברת דוד צדקה בע"מ מספק תכונת הזרמת מים ואוורור טבעיים המאפשרים לרעפים להיות כיסוי הגג העיקרי באקלים חם וקר. המשקל והחוזק… Read more: רעפים לגג
 • קטלוג רעפים
  דוד צדקה בע"מ – הבחירה המצוינת עבורכם. חברת דוד צדקה בע"מ מספקת רעפים איכותיים לכל רחבי הארץ, מאילת ועד ראש הנקרה. לכל סוג רעף מאפיינים ויתרונות ייחודיים משלו, לכן חשוב לבחור את סוג הרעף המתאים לצרכים ולהעדפות הספציפיות שלכם. כשמדובר בגגות רעפים חברת דוד צדקה בע"מ היא מהחברות המובילות בשוק רעפי החרס. חברת דוד צדקה… Read more: קטלוג רעפים

כל הזכויות שמורות לדוד צדקה בע"מ 2024

נבנה על ידי: כ.ג שירותי מחשוב

הצהרת נגישות | מפת האתר

חזרה למעלה

דברו איתנו בוואטסאפ