סוגי רעפים

מתלבטים בין סוגי רעפים שונים?

חשוב לומר שבניגוד למה שנהוג לחשוב, בחירה ברעפים לגג צריכה להיעשות בהתחלה ולא בסוף.

יש מי שמתפתה לבחור רעפים רק בסיום הבניה, ואז התוצאה המוגמרת לא יוצאת כמצופה. על כן, חשוב לבחור רעפים עוד בשלב התכנון האדריכלי.

כדי שתקבלו החלטה מושכלת, שעולה בקנה אחד עם החזון העיצובי של הבית, חשוב שתכירו עוד קודם לכן אילו סוגי רעפים קיימים בענף הבנייה והעיצוב.

מתעניינים ברעפים ספרדיים? למידע נוסף אודות רעפים ספרדיים

רעפים – מידע כללי

רעפים הומצאו באירופה, בהקשר של גגות כמובן ככלי להתמודדות עם היערמות השלג בקצה הגגות. הקונסטרוקציה של גגות הרעפים נבנתה בצורה משופעת וצופתה בחומר אטום וחזק, דבר שגרם לשלג להחליק מטה מבלי לפגוע במבנים או בעצמים הנוספים שבמרחב. והנה היום הרעיון אומץ, והפך לכלי אדריכלי מבוקש במיוחד.

כיום ישנם סוגים שונים של רעפים, המיוצרים בצבעים שונים ומחומרים שונים. כל אחד מסוגי הרעפים מצריך שיטת התקנה אחרת, מציע יכולות בידוד ואיטום אחרות ולעתים גם יוצר מראה אחר מהמקביל לו.

אילו סוגי רעפים יש?

רעפי חרס

אלו הם הרעפים הקלאסיים, האדומים, שמאפיינים בתים ציוריים של פעם. בעבר נהגו להשתמש ברעפי חרס שהיו ידועים כרעפי מרסיי, שצורתם מלבנית והם ממוקמים אחד תחת השני. ישנם גם רעפים מעוגלים מסוג זה, הקרויים רעפי פורטוגז, רעפים אלו מאפשרים ניצול מיטבי של מערכות האוורור השונות, מונעים הפרשי טמפרטורות ושומרים על ערכו של הבית לטווח ארוך.

רעפי בטון

אלו הם רעפים שניתנים לצביעה, הם נחשבים לחזקים ועמידים, אולם באותה נשימה הכובד הרב שלהם מצריך לא אחת תחזוקה ושמירה קפדנית, מה שיכול לדרוש התעסקות גדולה יותר מבדרך כלל.

רעפים מפלדה

מדובר ברעפים רחבים וזולים, שכאשר מחברים אותם יחד זה נראה כמו פס מעוצב ואחיד. הצבעים והצורות די זהים לאלו של רעפים רגילים, וניתן להתקינם בכל שיפוע שהוא.

מתאימים את סוג הרעף לגג

כאשר אתם מזמינים את שירותיה של חברה המייבאת ומתקינה רעפים, חשוב לוודא שהיא מבצעת התאמה של רעפים לגג וגם לכיס, חשוב לערוך מראש תיאום ציפיות בכל הנוגע לעלויות, כך תוכלו לוודא שעלות הרעפים לא יוצאת יקרה יותר ממה שתכננתם. בעצם ההתאמה של סוג הרעף לגג הקיים, אנו מבטיחים מראה אלגנטי, אסתטי ועמיד.

חברת דוד צדקה בע"מ מייבאת כבר עשרות שנים רעפים בשלל צבעים ודגמים המיוצרים במפעלים מהטובים בעולם, צברנו ניסיון רב במהלך השנים ונשמח לסייע לכם לבחור את הרעפים המתאימים במיוחד לבית שלכם.

ליצירת קשר: 050-5208319

אולי יעניין אתכם:

כל הזכויות שמורות לדוד צדקה בע"מ 2024

נבנה על ידי: כ.ג שירותי מחשוב

הצהרת נגישות | מפת האתר

חזרה למעלה

דברו איתנו בוואטסאפ